mercedes kiralama, filo kiralama
KURUMSAL

KARACALAR OTOMOTİV TURZ. İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. otomobil kiralama sektöründe; en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde, en uygun koşullarla sunmak amacıyla, 2008 yılında faaliyete başlamıştır. Oto kiralama konusunda yerli ve yabancı firma,seyahat acenteleri, oteller, işadamları, turistler ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza ,Türkiye çapında kiralık otomobil, transfer, şoförlü veya şoförsüz araç kiralama ,ticari araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen KARACALAR OTO KİRALAMA, zamanında, güler yüzlü hizmeti, tecrübeli personeli, araçlarda temizlik ve konforu titizlikle sunan, son model değişik markalarda kendi öz sermayesi ile kurulu araç filosuna sahiptir. Her bir müşterisine bire bir hizmet anlayışını ilke edinen KARACALAR OTO KİRALAMA, otomobil kiralama konusunda en iyi bildiğini, en iyi şekilde siz değerli müşterilerine sunmak için çalışıyor.

Karacalar Otomotiv Kiralama sektörde ilk kez Otomobiller, Hafif Ticari Araçlar, Kamyonlar ve Otobüsler olmak üzere tüm segmentlerde uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sahip olunan sektör tecrübesi ile filo yönetimi uzmanlıkla gerçekleştirilirken, güçlü sermaye yapısı ile farklı seçeneklerdeki filo yapılarına hizmet verilebilmektedir.

Müşterilerine yenilikçi, esnek ve güvenli araç kiralama çözümleri ve filo hizmetleri sunan Karacalar Otomotiv; Nazilli ve Çevresi,Aydın,İzmir gigi illerde müşterilerine hizmet vermektedir.

Haberdar Olun