mercedes kiralama, filo kiralama
KİRALAMA KOŞULLARI ve AVANTAJLARI

KİRALAMA KOŞULLARI

Sürücü Ehliyeti & Yaş Limitleri ;
Uluslararası geçerli olan tüm ehliyetler yada Türkiye Cumhuriyetinin verdiği ehliyete sahip tüm kişiler araç kiralayabilirler.

Kiralama Süresi ;
Kiralama süresi 24 saat üzerinden hesaplanır

Yedek Sürücü ;
İkinci bir sürücünün aracı kullanabilmesi için ehliyet bilgilerinin kontrat hazırlanırken kayıt edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bütün kaskolar geçersiz olacak ve kayıtlı sürücü bütün hasarlardan sorumlu tutulacaktır. Sadece bir kişi yedek sürücü olarak kayıt edilebilir.

Teslimat & Dönüş ;
Şehir sınırları içerisinde teslim ve iade hizmeti mesai saatleri içerisinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Firmamız veya hizmet ortaklarımızın ofisinin bulunmadığı yerlere teslimat veya iadelerde hizmet bedeli alınacaktır. Hizmet bedeli ve diğer detaylar için lütfen bizi arayın.

Gecikmeli Dönüş ;
Eğer dönüş saatinden 3 saat veya daha fazla gecikme olursa günlük ücret alınacaktır.

Sigorta ;
Araçların tümü iki ayrı sigorta ile teminat altına alınmıştır. Devlet tarafından zorunlu tutulan KTK ZORUNLU MALİ SORUMLULUK (TRAFİK) SİGORTASI ve FULL KASKO (CDW) bütün kazalara karşı kiralayanın sorumluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Fiyatlarımıza Full Kasko (CDW) ve Hırsızlık Sigortası (TP) dahildir.
Önemli : Kaza durumunda araç kaza mahalinden hareket ettirilmeden kaza ve alkol raporu tutturulmalıdır. Tarafınıza verilecek telefon numaralarını arayarak yapılacak işlemler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kaza raporu, kaskonun geçerliliği için 48 saat içerisinde tarafımıza teslim edilmelidir..

Trafik Cezaları;
Kiralama süresi içerisindeki trafik ihlallerinden kaynaklanan bütün cezalar kiralayana aittir.

Rezervasyon ;
Rezervasyon talep formunu doldurarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon Talebiniz 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

Ödeme ;
Ödenecek tutar araç teslimi sırasında nakit veya kredi kartı (Amex, Visa veya Master) ödenebilir.

*Rezervasyon yapıldığı takdirde yukarıda belirtilen kiralama koşulları otomatik olarak kabul edilmiş sayılır.

 

Haberdar Olun